В Jusnote ви можете вести автоматичний облік вхідних і вихідних листів, а також легко будувати звʼязки між вхідними та вихідними листами, документами та активностями навколо кореспонденції. Це зручно для впорядкування будь-якого листування з клієнтом або третіми особами під час здійснення юридичної практики. Також ви також можете поставити лист на моніторинг і система повідомить вас про отримання листа адресатом, поверення листа тощо. Наразі підтримується робота Jusnote зі службами "Нова пошта" та "Укрпошта" (Україна).
Налаштування кореспонденції
Для коректного обліку вхідних і вихідних листів в Jusnote налаштуйте автонумерацію листів, виходячи з власних вимог до ведення електронного журналу кореспонденції.
Налаштування обліку листів здійснюється будь-яким адміністратором системи в розділі Кореспонденція меню Налаштування.
На відповідній сторінці Ви можете встановити нумерацію вхідних і вихідних листів, використовуючи три власних параметри для будь-якої кореспонденції: префікс, номер і суфікс.
Після збереження налаштувань кореспонденції, вхідний та вихідний номер листа, присвоєний системою, буде відображатися у відповідній модалі при створенні або редагуванні запису про лист.
Для того, щоб переглянути вхідний номер листа при додаванні запису, будь ласка, відкрийте Додаткові параметри, модалі "Додати або Редагувати кореспонденцію".
Важливо: ви можете вручну змінити вхідний або вихідний номер листа, присвоєного системою. Зміна призведе до порушення автоматичної нумерації в журналі кореспонденції.
Загальний облік листів
Всі вхідні та вихідні листи обліковуються в загальному Розділі Кореспонденція.
Лист, який був відправлений або отриманий в межах конкретного Проекту, також буде обліковуватися та відображатися у вкладці "Кореспонденція" відповідного Проекту.
За допомогою пошуку або відповідних фільтрів ви швидко можете знайти потрібний лист.
Важливо: доступ до Розділу Кореспонденція мають всі користувачі системи. Водночас, у разі зазначення в модалі Додати або Редагувати кореспонденцію конкретного Проекту, доступ до відповідного листа буде визначатися доступом до самого Проекту.
Детальніше про ролі та доступи в Jusnote можна ознайомитися за
посиланням.
Додавання кореспонденції
Внести запис про вхідний або вихідний лист в систему може будь-який користувач.
Робота з конкретним листом здійснюється в розділі Кореспонденція
або картці Проекту, якого стосується відповідний лист.
Швидко додати запис про кореспонденцію також можна з будь-якого місця системи, натиснувши на кнопку
в правому верхньому куті екрану і обравши
Кореспонденція.
Для додавання в систему запису про конкретий лист, натисність на кнопку "Додати лист" або "Створити кореспонденцію" і в модальному вікні внесіть всі наявні дані про лист.
При бажанні внесення в систему додаткових даних про лист, відкрийте Додаткові параменти в лівому нижньому куті відповідної модалі.
Для зручності роботи з кореспонденцією та оперативного повідомлення зацікавлених осіб про отримання чи відправку того чи іншого листа, користувач, який створює запис про кореспонденцію, може написати будь-яке повідомлення таким особам одразу з модалі. Адресати отримають повідомлення і зможуть швидко перейти в картку відповідної кореспонденції.
У разі одночасної роботи з внесення різними користувачами записів про вхідний або вихідний лист, система повідомить таких користувачів про зміну автонумерації перед збереженям відповідного запису.
Внести зміни до наявного запису про кореспонденцію можна в загальному
Розділі Кореспонденція, натиснувши на кнопку
праворуч від потрібного запису і обравши "
Редагувати".
Відредагувати запис про лист також можна безпосредньо в його картці, натиснувши кнопку "Редагувати" в правому верхньому куті екрану.
Автоматичний моніторинг листів
З метою економії часу на роботу зі сторонніми поштовими сервісами в Jusnote ви можете автоматично отримувати повідомлення про "долю" листа, відправленого чи отриманого за допомогою поштових сервісів "Укрпошта" та "Нова Пошта".
Для автоматичного моніторингу поштових листів Jusnote, вкажіть трек-номер листа і активуйте функцію відслідовування в модалі "Додати лист" або "Редагувати лист".
Після збереження внесених даних, система моніторитиме статус листів, надісланих (отриманих) через Нову Пошту чи Укрпошту, автоматично.
Jusnote двічі на день (вранці і ввечері) моніторить наступні статуси листа:
- прибув на віділення;
- відправлення отримано;
- відмова одержувача;
- припинено зберігання.
Повідомлення про зміну поштового статусу листа направляється лише користувачу, який створив запис про кореспонденцію в системі.
Відповідне повідомлення можна переглянути в загальних повідомленнях системи.